kutek

Про фабрику Kutek

Кожен виріб – це чудова композиція з бронзових елементів, що виробляють кращі італійські фабрики, латуні найвищої якості, незвичайних скляних плафонів, кристалів Swarovski та навіть позолочених елементів.

Виготовляючи плафони, KUTEK використовує лише якісні матеріали, включаючи кришталь, а також, відоме у всьому світі муранське скло.

На окрему увагу заслуговують абажури наших виробів. Саме широкий спектр матеріалів, починаючи з шовку, органзи, льону і закінчуючи елітною лінійкою з оксамиту, і роблять фабрику KUTEK пред­­ставником преміум-класу.

Але не варто думати, що KUTEK – це виключно класика. Як і будь-який поважаючий себе виробник, ми стежимо за побажаннями наших клієнтів, результатом чого і стало створення нового напрямку під назвою «Mood».

Інакше кажучи, KUTEK Classic – це втілення суворої, розкішної елегантності минулих часів, а KUTEK Mood – данина моді, прогресивності і ненав’язливості мінімалізму.

Фабрика вже знайшла прихильників в таких країнах: Австрія, Німеччина, Франція, США, ОАЕ, а серія «Classic» користується особливим попитом на території Туманного Альбіону.

За свою історію фабрика KUTEK презентувала більше 50 колекцій різної складності та дизайну, тому не залишає сумніву той факт, що абсолютно кожен зможе підібрати світильник KUTEK спеціально для себе, а ми, в свою чергу, продовжимо дивувати своїх покупців незмінно високою якістю та різноманіттям!